Informacje nt. sprzedaży karnetów

Utworzono: 13.09.2019

 

Sprzedaż karnetów na domowe mecze Jurajskich Rycerzy w sezonie 2019/2020 PlusLigi startuje 27 września o godzinie 18:00. Proces jest podzielony na trzy etapy.

Od 27 września do 4 października posiadacze karnetów w poprzednim sezonie będą mogli rezerwować dotychczas zajmowane miejsca na nadchodzące rozgrywki. Będzie można tego dokonać przez Internet, a od 30 września również osobiście w siedzibie klubu przy ul. Blanowskiej 40, w godzinach pracy biura (w poniedziałek od 9:00, a od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00)*.

Od 9 do 16 października w siedzibie klubu będzie można zakupić zarezerwowany wcześniej karnet. Należy ze sobą przynieść wydrukowany wcześniej voucher oraz karnet z poprzedniego sezonu. Płatność będzie możliwa gotówką, kartą oraz przy pomocy telefonu.

Od 21 października miała wystartować sprzedaż otwarta. Wiadomo już jednak, że niemal 100% miejsc z poprzedniego sezonu zostało zarezerwowane ponownie. W związku z tym trzeci etap nie zostanie uruchomiony. Zapraszamy do zakupu biletów na poszczególne mecze.

* Rezerwacja będzie potwierdzona po weryfikacji jej prawidłowości przez Organizatora.

Wcześniej jednak, od 16 do 20 września, posiadacze karnetów, które były dystrybuowane przez naszych sponsorów oraz partnerów biznesowych, proszeni są o złożenie deklaracji przedłużenia karnetu do odpowiednich osób odpowiedzialnych za ich dystrybucję.

Ceny karnetów:

Normalny – 300 zł
Ulgowy – 250 zł
(zniżka przysługuje uczniom, studentom do ukończenia 26 lat, emerytom i rencistom po okazaniu dokumentu uprawniającego do ulgi)

Karnet obowiązuje na mecze klubu Aluron Virtu CMC Zawiercie w rozgrywkach PlusLigi oraz Pucharu Polski w sezonie 2019/2020 rozgrywane w hali przy ul. Blanowskiej 40. Każdy posiadacz karnetu otrzyma od klubu upominek!

W związku ze zmianą systemu rezerwacyjnego oraz przepisami RODO przed rezerwacją karnetu kibice otrzymają do podpisu oświadczenie o zgodzie na wykorzystanie danych osobowych. Pozwoli to zadbać o bezpieczeństwo danych osobowych i ich przetwarzania zgodnego z prawem, a także założyć spersonalizowane konta w systemie sprzedażowym, które pozwolą między innymi na priorytetową rezerwację biletów na mecze Pucharu Challenge czy wydanie duplikatu karnetu w przypadku jego zgubienia lub zniszczenia.

Internetowa rezerwacja karnetów

Klauzula informacyjna RODO

Regulamin sprzedaży karnetów

Wzór formularza rejestracyjnego: .docx, .pdf

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron CMC Warta Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!