CMC Poland stale wspiera Jurajskich Rycerzy!

Utworzono: 2.06.2020

 

CMC Poland Sp. z o.o. pozostaje Sponsorem tytularnym Jurajskich Rycerzy! Zawierciańska firma potwierdziła, że będzie wspierać Armię 2.0 w sezonie 2020/2021.

Spółka CMC Poland została Sponsorem tytularnym 24 lipca 2019 roku i od tego dnia klub funkcjonuje pod nazwą Aluron Virtu CMC Zawiercie.

Commercial Metals Company (CMC) to globalne przedsiębiorstwo, z siedzibą w USA w Irving w stanie Teksas, zajmujące się recyklingiem, produkcją i przetwórstwem stali. To drugi, co do nakładów, amerykański inwestor w Polsce i największy pracodawca w regionie zawierciańskim.

CMC Poland Sp. z o.o. jest liderem wśród polskich hut sprzedając swoje wyroby na rynek krajowy i zagraniczny. CMC Poland Sp. z o.o. produkuje wyroby gorąco walcowane długie w oparciu o wsad pochodzący z własnej stalowni elektrycznej. Dobrą markę produktów CMC gwarantuje ponad 120 lat doświadczenia i tradycji, a równocześnie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie produkcji, ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.

Jako największy pracodawca w regionie, CMC Poland włącza się w życie lokalnej społeczności, a także z zaangażowaniem od kilku już lat wspiera i realizuje założenia kształcenia dualnego wśród uczniów lokalnych szkół technicznych (aktualnie pod hasłem „Zawód na propsie, Bądź Kimś!”) i studentów technicznych uczelni wyższych w Polsce. Firma tworzy przyjazną atmosferę pracy, oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, premie, prywatną opiekę medyczną, program Multisport oraz bogaty pakiet świadczeń z funduszu socjalnego. Na początku bieżącego roku CMC Poland otworzyła przy siedzibie swojej firmy w Zawierciu, przyzakładową prywatną przychodnię medyczną we współpracy z firmą medyczną, w której CMC wykupiła abonament dla pracowników.

– Od wielu lat aktywnie wspieramy lokalną społeczność i kluby sportowe. W zeszłym roku zostaliśmy sponsorem tytularnym naszej zawierciańskiej drużyny siatkówki męskiej. Naszą intencją jest dalsze wspieranie klubu, który jest lokalną dumą wszystkich mieszkańców Zawiercia – mówi Jerzy Kozicz, Prezes Zarządu CMC Poland. – Ubiegły sezon, ze względu na epidemię koronawirusa, nie został dokończony i po emocjonujących rozgrywkach nasza drużyna zakończyła go 10. lokatą w tabeli. Obecna sytuacja pokazała, jak bardzo potrzebujemy dobrych emocji w społeczeństwie, a takie emocje z całą pewnością daje sport i kibicowanie ulubionej drużynie. W tym momencie władze klubu dokonują wspaniałych transferów i wszyscy mamy nadzieję, że nadchodzący sezon przyniesie jeszcze więcej emocji i zakończy się jak najwyższą lokatą naszej drużyny. Jurajscy Rycerze na pewno nas nie zawiodą! Gramy dalej razem! – potwierdza prezes Kozicz.

– Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że możemy liczyć na wsparcie CMC Poland w tych trudnych czasach – przyznaje Prezes Zarządu Aluron Virtu CMC Zawiercie, Kryspin Baran. – Cieszymy się, że nasz Sponsor tytularny dostrzega korzyści, jakie dla lokalnej społeczności niesie funkcjonowanie w Zawierciu profesjonalnego klubu sportowego na najwyższym poziomie. Zrobimy wszystko, by odwdzięczyć się za to wsparcie, dostarczając w kolejnych sezonach jeszcze więcej pozytywnych emocji i powodów do dumy dla mieszkańców Zawiercia i okolic – dodaje prezes klubu.

– Olbrzymim atutem naszego klubu są kibice – Jurajska Armia, która wiernie wspiera zespół, nawet w trudniejszych chwilach. Wielu naszych pracowników jest aktywnymi kibicami, są dumni ze swojej drużyny. Cieszymy się, że dokładając swoją cegiełkę do budżetu klubu możemy wspomagać naszych pracowników i ich rodziny w realizacji ich pasji. Kibicowanie jest świetną formą rodzinnego spędzania czasu. Atmosfera na meczach rozgrywanych przez naszą ekipę dzięki udziałowi tych wspaniałych kibiców jest niepowtarzalna. Wszyscy zazdroszczą nam takich fanów i takiego dopingu. Życzę drużynie i jej wiernym kibicom jeszcze większych emocji w nadchodzącym sezonie – podkreśla Barbara Kaleta, Członek Zarządu CMC Poland.

Zdjęcia z podpisania umowy sponsorskiej w 2019 roku

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!