Gramy razem, wygrywamy razem!

Utworzono: 18.01.2020

 

Jurajska Armia jest z nami na dobre i na złe, a my z nią! Wspólnie pokonaliśmy przeciwności losu i wywieźliśmy z Olsztyna komplet punktów!

Najwierniejsi fani z Klubu Kibica Aluron Virtu CMC Warty Zawiercie wspierają Jurajskich Rycerzy na każdym wyjeździe, niezależnie, czy odległość do hali rywala to 40, 400 czy 2400 kilometrów (bo tyle pokonają w drodze do Ankary). Nie mogło zabraknąć ich więc również w Olsztynie, stąd wielkie zdziwienie, gdy mecz się rozpoczął, a na sektorze gości znajdowała się tylko dwójka kibiców, którzy na Warmię dotarli własnym transportem.

Prezes Kryspin Baran chwycił za telefon i za chwilę wszystko było jasne. Wyjątkowo niekorzystny zbieg okoliczności sprawił, że Jurajski Rydwan, którym fani podróżowali do Olsztyna, już na ostatnich kilometrach, wskutek pomyłki w nawigacji, nie skręcił we właściwy zjazd, a podczas zawracania… utknął na nieutwardzonym fragmencie drogi. Tym samym Jurajska Armia została uziemiona zaledwie kilka kilometrów od celu.

Decyzja mogła być tylko jedna – wysyłamy po nich klubowy autokar! Nasi kierowcy wskoczyli za kółko i ruszyli spod hali Urania z odsieczą, dzięki czemu kibice z początkiem drugiego seta pojawili się na trybunie i w większej grupie rozpoczęli głośny doping.

Zdjęcie

Jurajscy Rycerze, którzy pierwszego seta przegrali minimalnie 23:25 (mimo kapitalnej serii na zagrywce Mateusza Malinowskiego), gdy tylko usłyszeli wsparcie z sektora gości, natychmiast złapali wiatr w żagle. Po wyrównanej walce wygrali końcówkę drugiej partii, czym odwrócili losy meczu. Później kontrolowali już przebieg gry i dzięki temu wspólnymi siłami wywieźliśmy z Olsztyna komplet punktów!

Ty też możesz dołączyć do Jurajskiej Armii! Klub Kibica zbiera zapisy na wyjazd do Będzina (22 stycznia, wyjazd o 17:15, koszt 30 zł), wspólne kibicowanie w Dąbrowie Górniczej (29 stycznia, 16:15, 20 zł) oraz wyjazd do Ankary (9-15 lutego, ok. 17:00, 1000 zł). Szczegóły na Messengerze lub sms: 793 095 968.

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron CMC Warta Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!