Hala Centrum w DG: jak dojechać autobusem?

Utworzono: 3.12.2019

 

W środę 11 grudnia o 17:30 Jurajscy Rycerze rozegrają historyczny, debiutancki mecz w europejskich pucharach. Spotkanie Pucharu Challenge z wicemistrzem Bułgarii, Hebarem Pazardżik, zostanie rozegrane w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej przy Alei Róż 3. Przedstawiamy instrukcję, jak dostać się na miejsce miejskim autobusem.

Dzięki uprzejmości Prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego mieszkańcom miasta zostaną udostępnione nieodpłatnie autobusy ZKM Zawiercie, które zawiozą kibiców bezpośrednio pod halę Centrum w Dąbrowie Górniczej.

Transport zostanie podzielony na dwie grupy:

  1. Wyjazd spod Dworca PKP o godzinie 15:45, powrót do Zawiercia 15 minut po zakończeniu meczu.
  2. Wyjazd spod Dworca PKP o godzinie 16:30, powrót do Zawiercia ok. 45 minut po zakończeniu meczu.

Autobusy zostały przekazane przez miasto nieodpłatnie, natomiast przy odbiorze voucherów na przejazd będzie można wpłacać pieniądze na cele charytatywne. Zostaną one następnie przekazane dwójce siatkarzy zmagających się z nowotworami, Kasi Fuks oraz Jakubowi Procaninowi.

Wydawanie voucherów na przejazd autobusem będzie odbywać się w biurze klubu przy ul. Blanowskiej 40 w godzinach jego pracy (od poniedziałku do piątku 8:30-16:00) oraz przy okazji rozgrywania środowego meczu z Treflem Gdańsk (4 grudnia, 18:00), na godzinę przed jego rozpoczęciem, w przerwach między setami oraz bezpośrednio po zakończeniu spotkania.

Zachęcamy też do zapoznania się z możliwością dotarcia na mecz przy pomocy samochodu lub pociągu.

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!