Hala Centrum w DG: jak dojechać samochodem?

Utworzono: 29.01.2020

 

W środę 29 stycznia o 18:00 Jurajscy Rycerze zmierzą się z tureckim Spor Toto Ankara w meczu 1/8 finału Pucharu Challenge, który zostanie rozegrany w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej przy Alei Róż 3. Przedstawiamy instrukcję, jak dostać się na miejsce samochodem.

W przypadku podróży własnym samochodem najlepszym wyborem będzie oczywiście skorzystanie z nawigacji. Ze względu na duże natężenie ruchu po godzinie 16:00 trzeba jednak wziąć pod uwagę, że trasa z Zawiercia może zająć nawet godzinę.

Z Zawiercia do Dąbrowy Górniczej można dostać się dwoma drogami. Pierwszy wariant to Droga Wojewódzka nr 796, którą można dojechać bezpośrednio do Dąbrowy Górniczej. Następnie należy zjechać na S1, a z niej skręcić w ulicę Katowicką (DK94), później w Legionów Polskich i w Dojazdową.

Drugą możliwością jest dojazd przez Siewierz. Z Zawiercia należy wtedy wyjechać Drogą Krajową nr 78, a następnie poruszać się drogami DK1, DK86, DW910 i skręcić w ulicę Legionów Polskich, a z niej w Dojazdową.

źródło: Google Maps

Jednocześnie ostrzegamy, że pod halą Centrum dostępna jest ograniczona liczba miejsc parkingowych, a dąbrowska Straż Miejska bardzo rygorystycznie podchodzi do wszelkich przypadków parkowania w miejscach niedozwolonych. Alternatywą jest płatny parking przy kompleksie Nemo – Park Rozrywki (należy pobrać bilet, a przed wyjazdem opłacić go w kasie basenu). Przy okazji poprzedniego spotkania z Hebarem Pazardżik on jednak również się wypełnił, a przy wyjeździe tworzyły się długie kolejki. Dlatego też zachęcamy do rozważenia pozostawienia samochodu na bezpłatnym parkingu przy Centrum Handlowym Pogoria, który dzieli od hali Centrum 10-15 minut spaceru przez Park Hallera.

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!