Informacja o dofinansowaniu Stowarzyszenia Klub Siatkarski Warta Zawiercie przez Powiat Zawierciański

Utworzono: 30.10.2019

 

Informacja o dofinansowaniu Stowarzyszenia Klub Siatkarski Warta Zawiercie przez Powiat Zawierciański na realizację zadania publicznego, uzyskanym w ramach otwartego konkursu ofert, w nawiązaniu do art. 14 ust 1 i 2  Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego  i wolontariacie (DZ. U. Z 2016 R. POZ. 239 I 395)

Tytuł zadania publicznego – AKADEMIA SIATKÓWKI ROK TRZECI

Kontynuując dobrą, prowadzoną w latach 2012-18 ze Starostwem Powiatowym  w Zawierciu współpracę, Stowarzyszenie Klub Siatkarski Warta Zawiercie uzyskało 8000 złotych dofinansowania mającego na celu wsparcie zadania Akademia Siatkówki rok drugi. Całkowita wartość projektu to 12000  złotych.

W ramach rzeczonego dofinansowania Stowarzyszenie Klub Siatkarski Warta Zawiercie zakupi stroje sportowe, pokryje koszty transportu na zawody sportowe, oraz obsługę techniczną i organizację zadania.

Nadrzędnym celem naszej działalności jest rozwój sprawności fizycznej dzieci i młodzieży jako element poprawy ich odporności zdrowotnej i tężyzny fizycznej.

Całe szkolenie w ramach realizowanego zadania bazuje na współpracy ze szkołami, samorządem lokalnym, rodzicami i wszystkimi, którym dobro i rozwój młodzieży leży na sercu.

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron CMC Warta Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!