Informacja o dofinansowaniu Stowarzyszenia Klub Siatkarski Warta Zawiercie w ramach Programu „Klub”

Utworzono: 30.10.2019

 

Informacja o dofinansowaniu Stowarzyszenia Klub Siatkarski Warta Zawiercie  na realizację zadania publicznego ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej polegającego na rozwijaniu sportu dzieci i młodzieży w ramach Programu „Klub” 

Podstawa prawna:

art. 86 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 165) oraz § 8 rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 18 grudnia 2015 r. w sprawie przekazywania środków z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (Dz. U. poz. 1801), zwanego dalej „rozporządzeniem”, realizację zadania publicznego: Program „Klub” 2019

Wsparciem w ramach Programu „Klub” będzie objętych 30 zawodników piłki siatkowej w wieku 10-17 lat. Zajęcia będą prowadzone w terminie 01.06.2019 – 15.11.2019 . Sekcja piłki siatkowej będzie odbywać treningi w dwóch grupach trzy razy w tygodniu po dwie godziny zegarowe. Łącznie planowane jest przeprowadzenie 150 godzin treningów, 3 razy w tygodniu. Sekcja piłki siatkowej będzie odbywać treningi w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu, przy ul. Moniuszki 10, hali sportowej przy I LO im. S. Żeromskiego w Zawierciu oraz w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Zawierciu. Celem treningów będzie:

– nauka oraz doskonalenie elementów techniki i taktyki piłki siatkowej;

– poprawa zdolności motorycznych zawodników;

– kształtowanie wydolności i sprawności ogólnej zawodników.

W ramach realizacji zadania zostaną zakupione specjalistyczne stroje sportowe do wykorzystania podczas treningów oraz meczów, przez sekcję piłki siatkowej.

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron CMC Warta Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!