Krzysztof Andrzejewski: To klub poukładany od A do Z

Utworzono: 26.06.2020

 

Pierwsza wypowiedź libero Aluron Virtu CMC Zawiercie, Krzysztofa Andrzejewskiego, po ogłoszeniu, że będzie nadal reprezentował klub w sezonie 2020/2021.

Dlaczego zostajesz na kolejny rok?

Jak już wielokrotnie było to mówione, jest to klub poukładany od A do Z, taki, w którym chce się grać i nie trzeba się martwić o nic innego, jak dobry trening i sprzedawanie potem tego na boisku, więc naturalne było to, że chciałem zostać tutaj w Zawierciu i kontynuować swoją przygodę z tym klubem.

Zawiercie to już drugi dom?

Zastanawiałem się nad tym faktycznie ostatnio i w porównaniu z pierwszym sezonem klubu w PlusLidze zostało nas tylko dwóch. Czy to dobrze, czy to źle, nie mnie to oceniać, ja się cieszę z miejsca, w którym jestem, i z klubu, w którym gram. Czy Zawiercie stało się drugim domem? Na pewno, jeśli przebywa się w jednym mieście cztery lata, to jest to drugi dom, a może nawet pierwszy. Poznałem tu wielu ludzi, którzy również w życiu codziennym są dla mnie ważni i mi pomagają, mam tu wielu przyjaciół i czuję się tu dobrze.

Co sądzisz o nowym trenerze, Igorze Kolakoviciu?

Na pewno jest to trener u uznanej marce, ze światowego topu, więc ucieszyłem się, że będziemy mogli współpracować ze specjalistą z górnej półki. Ja na pewno dużo obiecuję sobie po tej współpracy. Chciałbym, żeby ten nadchodzący sezon był inny i przede wszystkim lepszy niż poprzedni. Mam nadzieję, że osoba Igora Kolakovicia sprawi, że tak będzie.

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!