Niezwykły gość na przyspieszonym rewanżu

Utworzono: 19.11.2019

 

Mecz Jurajskich Rycerzy z Cuprum Lubin będzie wyjątkowy pod wieloma względami. Po raz pierwszy w historii występów Jurajskich Rycerzy w fazie zasadniczej PlusLigi mecz i rewanż z jednym rywalem dzielić będzie zaledwie 25 dni. Dodatkowo spotkanie uświetni wizyta i występ uczestnika finału Eurowizji Junior 2019, Jordana Anthony’ego z Australii.

Aluron Virtu CMC zmierzył się z Cuprum w Lubinie w meczu 1. kolejki 26 października, a już 20 listopada dojdzie do rewanżu. Jest to spowodowane koniecznością przełożenia spotkania 14. kolejki ze względu na kwalifikacje olimpijskie, które odbędą się w pierwotnym terminie, wyznaczonym na początek stycznia. – Pierwszy raz widzę coś takiego, ale jest to dosyć ciekawe. Możemy dzięki temu wyciągnąć z pierwszego spotkania dużo więcej wniosków w miarę na świeżo, bo graliśmy z nimi trzy tygodnie temu i to był chyba nasz najgorszy mecz. Będzie więc okazja do szybkiej rekompensaty – mówi Mateusz Malinowski, który w pierwszym spotkaniu zdobył 22 punkty, a w latach 2015-2017 reprezentował barwy środowego rywala.

Spotkanie będzie miało wyjątkową oprawę. Specjalnym gościem klubu będzie Jordan Anthony, reprezentant Australii w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, którego finał odbędzie się w niedzielę w Gliwicach. Przodkowie piosenkarza od strony matki pochodzą z Zawiercia, dlatego Jordan wraz z rodzicami przed meczem zwiedzą miasto, a następnie będą kibicować swoim rodakom w barwach Aluron Virtu CMC, Arashowi Dosanjhowi oraz trenerowi Markowi Lebedewowi. W przerwie po pierwszym secie specjalnie dla kibiców zgromadzonych w Jurajskiej Twierdzy Jordan wykona swoją piosenkę konkursową „We Will Rise”.

W związku z brakiem transmisji telewizyjnej z meczu z Cuprum przeprowadzimy transmisję głosową na klubowym kanale w serwisie YouTube. Ze względu na to, że Telewizja Polsat jest posiadaczem wyłącznych praw, nie będziemy mogli niestety pokazać akcji na boisku, dlatego kamera będzie skierowana na kibiców oraz prowadzącego spotkanie jako spiker Marcina Górskiego, którego głos widzowie będą mogli słyszeć przez cały mecz.

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!