Ostatnie miejsca na wyjazd do Olsztyna!

Utworzono: 6.01.2020

 

Jurajska Armia zachęca do zapisów na wyjazd do Olsztyna. Mecz z Indykpolem AZS-em będzie dla Aluron Virtu CMC pierwszym o punkty po blisko miesięcznej przerwie.

Przypominam, że trwają zapisy na wyjazd do Olsztyna, gdzie 17 stycznia o 20:30 zainaugurujemy rundę rewanżową! Koszt wyjazdu to 90 zł, zbiórka w piątek 17.01 o godzinie 12.30 pod halą na Blanowskiej 40, powrót planowany jest przed godziną 6:00 w sobotę rano. Zainteresowanych proszę o kontakt priv na Facebooku lub sms: 793 095 968.

Tradycyjnie już uczestnicy wyjazdu do Olsztyna będą mieli pierwszeństwo zapisu na kolejny wyjazdowy mecz – w środę 22.01 do Będzina. Szczegóły tego wyjazdu będą znane do piątku 10 stycznia, kiedy zakończymy zapisy na Olsztyn.

W piątek 10 stycznia podane zostaną również szczegóły wyjazdu do Ankary na rewanżowy mecz 1/8 Pucharu Challenge. Osobom planującym wyjazd w dniach 9-15 lutego przypominam o konieczności posiadania paszportu ważnego co najmniej do połowy lipca. To już ostatni moment, by ci, którzy nie mają ważnego dokumentu, postarali się o jego wyrobienie. Należy również pamiętać o wykupieniu wizy. Na ten wyjazd będzie pobierany bezzwrotny zadatek w wysokości 300 zł maksymalnie do meczu z ZAKSĄ w sobotę 25 stycznia. Resztę kwoty (ok. 700 zł) będzie trzeba uregulować najpóźniej do 3 lutego.

Tomek Świderski, szef Klubu Kibica

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!