Bartosz Kwolek: Na takie mecze zawsze się czeka

Utworzono: 23.11.2022

 

Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała na wyjeździe Asseco Resovię Rzeszów 3:1 i zaliczyła ósme zwycięstwo z rzędu. MVP spotkania został Bartek Kwolek, który zdobył 20 punktów.

Od samego początku byłeś w gazie w tym meczu. To było starcie z gatunku tych za sześć punktów, dwa zespoły z czołówki tabeli. Takie spotkania faktycznie wywołują u ciebie jakieś większe emocje?

To na pewno, bo na takie mecze się czeka i bardzo dobrze się je rozgrywa. Trzeba od początku zbierać te zwycięstwa. Mnie najbardziej cieszy, że mamy już ograny cały czub tabeli i w większości wygraliśmy te starcia. Bardzo miłe uczucie, ale trzeba już myśleć o kolejnym spotkaniu, bo tego czasu nie ma za dużo. Zapominamy o tym, co się stało dzisiaj i jedziemy dalej.

Miałeś jakąś dodatkową motywację? Widziałem, że z jednym z kibiców dochodziło nieraz do wymiany spojrzeń.

Nie no, to on miał motywację, a ja tylko się z tego śmiałem. Ważne, że wygraliśmy to spotkanie. To co się działo poza, zostaje poza meczem. Mnie to nie przeszkadza, a wręcz luzuje w niektórych momentach. Skupmy się na tym, co było na boisku. Najważniejsze, że było zwycięstwo i tyle.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron CMC Warta Zawiercie

Aluron CMC Warta Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Aluron CMC Warta Zawiercie