Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie Klub Siatkarski Warta Zawiercie

Utworzono: 23.01.2021

 

W tym roku sympatycy Jurajskich Rycerzy i siatkówki znowu mają możliwość wsparcia rozwoju naszej młodzieży. Aluron CMC Warta Zawiercie to nie tylko emocje związane z grą pierwszej drużyny.

Niestety, ten sezon jest wyjątkowy i od dłuższego czasu nie możemy liczyć na Wasze wsparcie na trybunach Jurajskiej Twierdzy i hal naszych ligowych rywali. Możecie za to pomóc nam w inny sposób! Aluron CMC Warta to nie tylko rywalizacja w PlusLidze, ale także rozwój młodych siatkarzy. Klub z każdym dniem myśli o przyszłości, dlatego szkolenie nowych adeptów siatkówki jest jednym z zadań, jakie przed sobą stawiamy. Przynosi to już pierwsze efekty, w tym roku szkolnym po raz pierwszy nasz wychowanek, Kamil Urbańczyk, trafił do elity najzdolniejszych polskich siatkarzy i podjął naukę w słynnej Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale.

Wszystkim sympatykom i kibicom dajemy możliwość wsparcia naszych drużyn młodzieżowych oraz Akademii przez przekazanie 1% podatku na Stowarzyszenie Klub Siatkarski Warta Zawiercie. Aby to zrobić, należy w rozliczeniu rocznym, w odpowiednich polach dotyczących przekazania 1% podatku, wpisać następujące dane:

  • KRS: 0000 332 814
  • Cel szczegółowy: Siatkówka

Dziękujemy za każde wsparcie!

Aluron CMC Warta Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron CMC Warta Zawiercie

Aluron CMC Warta Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Aluron CMC Warta Zawiercie